análně.cz
Vyhledat:
Počasí a pranostika dnes: "Mraky deštové, jen Vám mohu žal svůj svěřit!"
(A. F. Jasný, majitel sítě slunečních elektráren)


Nejčtenější za poslední kvartál:
Nejméně čtené (póvl):
Právě se děje:
1.6.13 v 20:52:
(vy/liz) V Istanbulu propukly bujaré oslavy plzeňského titulu. Podle všeho se jedná o gentlemanskou reakci na vítězný duel místního Fenerbahce s Viktorií v letošním poháru UEFA.

4.3.13 v 14:31:
Česká štafeta na 16 x 401,2 metrů překážek si odváží z halového mistrovství Evropy v obstrukcích několik třetích a čtvrtých míst a jednu diskvalifikaci, když český atlet Sadlák obvinil hlavního rozhodčího, že je kolík.(skol)

16.2.13 v 19:05:
Prezident Václav Klaus se dnes v Novém městě na Moravě zúčastnil světového šampionátu v nemelodickém pískání. Diváci na jeho přítomnost nadšeně reagovali spontánním během na lyžích. Druhou složku biatlonu naštěstí vynechali.

14.2.13 v 18:53:
Editor zpravodajství televize NOVA Roman Pistorius zastřelil omylem v noci na dnešek ve své luxusní vile na předměstí Pretorie Svatého Valentýna. Spletl si ho údajně se svou dlouhodobou manželkou. Svaz bulvárních novinářů se k věci zatím nevyjádřil, vyjádřil pouze soustrast katolické církvi. Rumunská Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje odebrání licence České televizi, protože stvořila monstrum. (skol)

29.1.13 v 21:36:
SPORT: Izraelský reprezentant Jitschak Šlomo dojel v Kitzbühelu druhý v superobřím šalomu mužů. Gratulujeme! (skol)

25.1.13 v 17:08:
Hlasy doposud volících prominentních osobností jsou neplatné. Po lapsu Karla Schwarzenberga, který vhodil do urny svůj občanský průkaz a obálkou se pokusil o půl hodiny později platit v restauraci v nedaleké Sýkořici v domnění, že jde o stravenku, se lépe nevedlo ani jiným. Václav Klaus přes proklamovanou podporu Zemanovi nakonec neodolal a vhodil lístek s vlastním jménem a věnováním. Miloš Zeman sice vhodil lístek v platné obálce a dokonce s vlastním jménem, doplnil ho však několika tak povedenými bonmoty, že došlo k samovznícení volební urny. Událost budeme dále sledovat z bezpečného povzdálí. (skol)

9.1.13 v 18:36:
Amnestovaný Jindřich Q. opilý nenávistnou mediální kampaní proti hlavě státu se pokusil dnes v dopoledních hodinách provést atentát na Václava Klause. Povedlo se mu dokonce přiblížit do těsné blízkosti prezidenta, v osudný okamžik se mu ovšem zasekla spoušť u bublifuku. Připravujeme podrobnosti. (skol)

Všechny krátké zprávy


Nejlépe hodnocené články:

Tips'n links za poloviční cenu!

Děkujeme za vizuální obsah vyze a
MOJEFOTO.NET
WIKIMEDIA COMMONS
Licence
Tato stránka zneužívá licence Creative Commons - obsah tohoto serveru se může šířit infekčně nebo dokonce vzduchem.

Creative Commons License

Análně.cz by ExCe(e)S is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

Nobelova cena Číně, zdroj Wikimedia Commons
publikováno 9.10.2010, 13:41

Na slavnostním večeru převezme Nobelovu cenu čínský prezident Chu Ťin-tchao. Zaskočí tak za disidenta Liou Siao-po, který podle oficiálních čínských zdrojů krom věznění v žaláři lehce nachladl a předávacího ceremoniálu se tak nemůže osobně zúčastnit. Čínské vedení tak ovšem zaskočilo také norský organizační výbor, jeho předseda Geir Lundestad se dokonce rozkašlal tak, že musel být udeřen dvakrát do zátylku a jednou do hlavy.

Rubrika: Zahraničí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 20x]
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Influenza_virus_research.jpg
publikováno 28.4.2009, 10:51
Český svaz chovatelů prasat se ostře ohradil dvojitým pletivem proti výrokům prezidenta Václava Klause, který současnou hospodářskou krizi označil za prasečí chřipku a většinu stoupenců sociálního státu za prasata. Podle vývozců vepřového tím výrazně poškodil prodejnost sádla na Pražské burze. Odborníci uklidňují, že sádlem se nakazit nelze, pouze špatnými úvěry.
Rubrika: Zahraničí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 9x]
Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Vondanikenlasheras.jpg
publikováno 27.2.2009, 14:52
Známý zastánce tvrzení, že inteligentní život se z opice nevyvinul sám od sebe, ale cílenou genetickou modifikací ruských atomových vědců přesunutých strojem času přes Atlantidu do Francké říše, Erich von Däniken přednesl na konferenci o teleportaci myší na střední vzdálenost plán na usmíření židovského státu s Palestinci. Český ministr zahraničí Schwarzeneger iniciativu přivítal, Íránští duchovní svorně vyzvali k nepokojům v Kodani.
Rubrika: Zahraničí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 11x]
publikováno 16.2.2009, 05:57
Zdá se, že projekt amerického protiraketového okapu získává zcela nové obrysy, nová americká administrativa po seškrtání obranného rozpočtu a láhvi režné od Českých radiokomunikací vyžaduje, aby pro vysílač radaru byl použita televizní věž na Žižkově.
Copylefted from http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:HMS_Black_Prince_(1861).jpg
publikováno 10.9.2008, 10:30
Podle vyjádření námořního admirála Jana Loďky se sice nepočetná, nicméně česká flotila rozhodla dezertovat ze Severoatlantické pojišťovny Alianz a připojit se k lodím jejího veličenstva Medvěděva. ,,Už máme plné zuby soli z Černého moře. Proto když se nám na radarech objevil sovětský křižník plující pod ghanskou vlajkou, rozhodli jsme se ho následovat. Až později se ukázalo, že se jede do Karibiku, což posádka přivítala s jásotem, neboť NATO nás nikdy nenechalo navigovat tak daleko."
Rubrika: Zahraničí >
Vložil Jan Žalud, celý článek ... [komentováno 26x]
Original: http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:McCain_in_Pentagon.jpg
publikováno 18.7.2008, 09:01
Američtí novináři spekulují, zda se jedná o další důkaz McCainovy zahraničněpolitické neinformovanosti, kdy po nezaregistrování rozdělení Československa naopak navrhl rozdělení Jugoslávie a také osamostatnění Jižního Nizozemí od španělské nadvlády. Druhou možností zůstává pokračující senilita. Demokratický kandidát na poštovní známky, Barack Obama, se v mezinárodní diplomacii pohybuje mnohem suverénněji a navrhl zakoupení území v Africe pro repatriaci osvobozených černošských otroků pod názvem Libérie.
Rubrika: Zahraničí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 19x]
publikováno 23.4.2008, 19:49
Mezinárodní arbitrážní výbor rozhodl ve prospěch Čínské lidové republiky ve věci ochranné známky na tkanou hrubou pytlovinu pro výrobu svrchních oděvů. Podle právního zástupce čínské strany Jean-Pierra Represse tento druh látky beze vší pochybnosti vynalezl již na začátku patnáctého století čínský šikuli Cheen Ts - modrá látka na kalhoty se pak přes Janov dostala až do spojených států afroamerických, kde se její název zkomolil.
Rubrika: Zahraničí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 33x]
publikováno 8.4.2008, 10:49
Jeden z historických pokladů národního hospodářství, sirkárnu Solo Sušice, která je tradičním výrobcem zápalek, dnes oficiálně převzalo čínské konsorcium Faj-raak. Dohodu potvrdili zástupci obou firem na tisové konferenci ve stále populárnějším arboretu v Ústí nad Labem. Cena nebyla zveřejněna, ale jeden ze zaměstnanců sirkárny, který si přál být jmenován ředitelem, což se ovšem nepodvedlo, tvrdí, že se pohybovala na úrovni tří tun rýže a několika plastových hraček s názvem „Originální dřevěný domeček". Anonymní sirkař si byl dokonce tak jistý, že by za tuto informaci údajně „klidně dal ruku do ohně".
Rubrika: Zahraničí >
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 21x]

V podrubrice Amerika celkem 14 článků, nejnovější:

publikováno 2.5.2011, 14:11
(vy/liz) Jen pár hodin poté, co americký prezident Barack „Mahalo" Obama oznámil světu, že Usáma Bin Ládin byl zastřelen na svém ranči v Texasu, se našlo jeho tělo, původně svržené do oceánu. Bylo založené v kartotéce francouzského námořního úřadu. Nález byl otázkou náhody - noční směna upozornila, že z oddílu, který byl vyhrazen pro černou skříňku záhadně zmizelého letu Air France 447, uniká silný zápach formaldehydu. U kartotéky se také shromažďovali hlodavci a některé druhy plžů.
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 24x]
Zdroj Wikimedia Commons
publikováno 13.10.2010, 21:06

Dnes po desáté hodině večerní vystoupil ze záchranné klece u zavaleného dolu u Chilského města Copiapó již devadesátý čtvrtý zachráněný horník a srdečně se pozdravil se skandujícím davem. Chilský prezident při zdravici se zachráněným vypadal již poněkud unaveně. Přeci jen, původní odhady hovořily pouze o 33 zavalených.

Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 21x]
Všechny články v rubrice Amerika ...

V podrubrice Evropa celkem 6 článků, nejnovější:

publikováno 7.3.2012, 12:58
S nebývalou intenzitou pokračuje již pátým dnem mediální přestřelka mezi prezidentem Běloruska Alexandrem Lukašenkem a německým ministrem zahraničí Guido Westerwellem. Záležitost, která začala přátelským posezením u piva a nešťastnou poznámkou na adresu běloruského státního pivovaru „Zdrbovoj prasjok" posléze gradovala do osobní roviny Lukašenkovým prohlášením pro agenturu TASS, že je lepší být diktátor, než buzna.
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 18x]
Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Silvio_Berlusconi_and_George_W._Bush,_walking_along_the_White_House.jpg
publikováno 29.12.2010, 21:02

Po nedávných skandálních odhaleních vytěžených ze soukromé korespondence amerických diplomatů chystá sever WikiLeaks zveřejnění dalších citlivých informací a několika fotek želvího ohanbí. Obětí se má tentokráte stát Itálie. Podle posledních zpráv by italská pošta mohla být neméně výbušná, což potvrzují ambasády Chile a Švýcarska. WikiLeaks proto doporučuje k prohlížení pancéřované LCD displeje. Silvio Berlusconi (na archivním snímku nejmenší s nejvíce umělými vlasy) si žádost redakce Análně.cz o vyjádření špatně vyložil, naštěstí se mu zadrhl zip.

Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 22x]
Všechny články v rubrice Evropa ...

V podrubrice Evropská unie celkem 8 článků, nejnovější:

Uvažuje se o změně názvu evropské měny. Návrhem je Atlantis. Licence Wikimedia Commons.
publikováno 22.7.2011, 10:03
(vy/liz) Včerejší setkání předních evropských státníků a několika přizvaných sedníků přineslo tolik očekávané řešení krize eurozóny. Evropská centrální banka podala návrh na exekuční zabavení Řecka, kterému bylo po krátké diskuzi vyhověno. Z předpokládaných zisků by se měly umořit dluhy samotného Řecka, dále pak pohledávky Španělska, Severního Irska, Gabonu, General Motors Company a Bohuslava Sobotky.
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 9x]
publikováno 3.5.2010, 21:07
Do Atén se začínají sjíždět stěhováci z celé Evropy. Reagují tak na prosby předlužené země, která chce své ekonomické problémy řešit radikálním přesunem. „Nejprve jsme uvažovali o bankrotu, ale nakonec zvítězil Bangkok," uvedl Stavros Lemros, tisový mluvčí řecké populárně-sociální vlády. Podle kuloárních informací chtějí obyvatelé Peloponésu a spol. dokonce zažehnout legendární řecký oheň a věřitelům zanechat jen spálenou zemi. S tzatziki.
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 2100x]
Všechny články v rubrice Evropská unie ...

V podrubrice Afrika celkem 5 článků, nejnovější:

Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:2011_Middle_East_revolutions_-_Libyans_protesting_on_tank.jpg?uselang=cs
publikováno 1.4.2011, 15:05
Podle ověřených zpráv je od dnešního rána na pobřeží Kyrenaiky klid přerušovaný jen křikem racků, na které cvičně pálí letouny NATO. Množí se spekulace o důvodech přerušení bojů. Podle nepotvrzených informací povstalcům již definitivně došla munice a vládním jednotkám pošta.
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 31x]
publikováno 4.12.2008, 05:19
K překvapení mnoha politických komentátorů i místních kandidátů zvítězil ve včerejších neohlášených volbách v africké Keni B. H. Obama. Podle jeho tisového mluvčího byl prezidentský kandidát po vítězstvích ve většině amerických států tak rozjetý, že vítězství na Tahiti, v Malajsii a Keni bere již takřka jako rutinu: "Chtěli bychom to dotáhnout na stovku států, kde bude zvolen. Další na řadě je nyní Slovensko, kde již ovšem Zvolen je."
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 18x]
Všechny články v rubrice Afrika ...

V podrubrice Samoa celkem 4 článků, nejnovější:

Muammar Kaddáfí při své oblíbené kratochvíli. Foto: Milan Kratochvíl.
publikováno 22.2.2011, 13:43
(vy/liz) Libyjský plukovník (místní obdoba předsedy odborových svazů) Muammar Kaddáfí se rozhodl razantně řešit neutěšenou situaci diktátorů na Středním a Blízkém východě a v regionu severní Afriky. Podle jeho krátkého vystoupení, které doprovázela drobná choreografie s deštníky, nastal čas, kdy se konečně někdo musí postavit za práva diktátorů a samovládců a narovnat neutěšené podmínky, které často po desítky let musejí ve svých funkcích snášet. Text výzvy nese název "Děkujeme, odcházíme".
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 21x]
publikováno 2.7.2008, 09:32
V pátek se v samožském deníku S-tisk&Z-hark poprvé objevila informace sdělující, že barel ropy zlomil historický rekord. Doposud se slovo barel v místním tisku objevovalo pouze v souvislosti se čtrnácti záhadnými barely, vyplavenými mořem v roce 2005, kdy se rozbouřila celosouostrovní diskuse o barelech. Zapojena do ní byla i jediná samoženská feministka Agatha La Gata: ,,Barely pro nás představovaly něco jako zprávu z jiného světa, delfíni říkali, že barely mlčely celou cestu, ale my samožanky jsme věděly, že mlčení má spoustu významů."
Vložil Jan Žalud, celý článek ... [komentováno 41x]
Všechny články v rubrice Samoa ...

V podrubrice Sibiř celkem 12 článků, nejnovější:

Wikimedia http://commons.wikimedia.org/wiki/File:US_Navy_090327-N-8283S-006_Gunner%27s_Mate_3rd_Class_Erik_Brown,_from_Coco_Beach,_Fla.,_uses_a_brush_to_remove_carbon_build-up_from_a_9mm_M9_Beretta_service_pistol_after_a_small_arms_live-fire_exercise_aboard_the_amphibious_assau.jpg?uselang=cs
publikováno 4.3.2015, 16:31
Vyšetřování smrti ruského alespoň trochu opozičního politika Borise Němcova získalo nečekaný směr. Jak uvedlo v pondělí ráno moskevské státní zastupitelství, nejpravděpodobnější variantou je v tuto chvíli možnost, že si Němcov smrtelná zranění způsobil sám. Není jen známo, zda jednal vědomě.
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 1085x]
publikováno 7.8.2013, 13:45
Podle vyjádření známého komika a současného ředitele České televize Josefa Dvořáka bude dětský kanál ČT Déčko od října vysílat každý den tři až čtyři epizody animovaného seriálu O Krtečkovi z nové série chystané v Shanghai Animation Studios Ltd.
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 1292x]
Všechny články v rubrice Sibiř ...

Všechny informace na tomto serveru jsou lži, výmysly a bohapustá prdel. Kdo by našel na serveru Análně.cz jedinou pravdivou větu, ať ji spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem a psem zašle na analne@excees.info. Bude bohatě odměněn třemi zlatými pruty, diamantovým prstenem a pečenou lovnou kachnou v prášku. Pokud má někdo zájem o skutečně kvalitní internetové zpravodajství, odkazujeme ho na www.aktualne.cz, ikdyž nás tam nemají rádi. Pokud byste nám chtěli pomoci s tvorbou, obraťte se. Můžete třeba přispívat do připravovaného lifestylového e-zinu Onan-dnes nebo vulgárně-bulvárního ExceesSuperVáclavůvSex.
Copyright ExCe(e)S 2008, Powered by MerSys Wepublic
Tirage