análně.cz
Vyhledat:
"Pohlédl jsem jednoho jitra z okna a ... byl tam. Krahujec."
(Miroslav Tyrš)


Nejčtenější za poslední kvartál:
Nejméně čtené (póvl):
Právě se děje:
1.6.13 v 20:52:
(vy/liz) V Istanbulu propukly bujaré oslavy plzeňského titulu. Podle všeho se jedná o gentlemanskou reakci na vítězný duel místního Fenerbahce s Viktorií v letošním poháru UEFA.

4.3.13 v 14:31:
Česká štafeta na 16 x 401,2 metrů překážek si odváží z halového mistrovství Evropy v obstrukcích několik třetích a čtvrtých míst a jednu diskvalifikaci, když český atlet Sadlák obvinil hlavního rozhodčího, že je kolík.(skol)

16.2.13 v 19:05:
Prezident Václav Klaus se dnes v Novém městě na Moravě zúčastnil světového šampionátu v nemelodickém pískání. Diváci na jeho přítomnost nadšeně reagovali spontánním během na lyžích. Druhou složku biatlonu naštěstí vynechali.

14.2.13 v 18:53:
Editor zpravodajství televize NOVA Roman Pistorius zastřelil omylem v noci na dnešek ve své luxusní vile na předměstí Pretorie Svatého Valentýna. Spletl si ho údajně se svou dlouhodobou manželkou. Svaz bulvárních novinářů se k věci zatím nevyjádřil, vyjádřil pouze soustrast katolické církvi. Rumunská Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje odebrání licence České televizi, protože stvořila monstrum. (skol)

29.1.13 v 21:36:
SPORT: Izraelský reprezentant Jitschak Šlomo dojel v Kitzbühelu druhý v superobřím šalomu mužů. Gratulujeme! (skol)

25.1.13 v 17:08:
Hlasy doposud volících prominentních osobností jsou neplatné. Po lapsu Karla Schwarzenberga, který vhodil do urny svůj občanský průkaz a obálkou se pokusil o půl hodiny později platit v restauraci v nedaleké Sýkořici v domnění, že jde o stravenku, se lépe nevedlo ani jiným. Václav Klaus přes proklamovanou podporu Zemanovi nakonec neodolal a vhodil lístek s vlastním jménem a věnováním. Miloš Zeman sice vhodil lístek v platné obálce a dokonce s vlastním jménem, doplnil ho však několika tak povedenými bonmoty, že došlo k samovznícení volební urny. Událost budeme dále sledovat z bezpečného povzdálí. (skol)

9.1.13 v 18:36:
Amnestovaný Jindřich Q. opilý nenávistnou mediální kampaní proti hlavě státu se pokusil dnes v dopoledních hodinách provést atentát na Václava Klause. Povedlo se mu dokonce přiblížit do těsné blízkosti prezidenta, v osudný okamžik se mu ovšem zasekla spoušť u bublifuku. Připravujeme podrobnosti. (skol)

Všechny krátké zprávy


Nejlépe hodnocené články:

Tips'n links za poloviční cenu!

Děkujeme za vizuální obsah vyze a
MOJEFOTO.NET
WIKIMEDIA COMMONS
Licence
Tato stránka zneužívá licence Creative Commons - obsah tohoto serveru se může šířit infekčně nebo dokonce vzduchem.

Creative Commons License

Análně.cz by ExCe(e)S is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

Wikimedia http://commons.wikimedia.org/wiki/File:US_Navy_090327-N-8283S-006_Gunner%27s_Mate_3rd_Class_Erik_Brown,_from_Coco_Beach,_Fla.,_uses_a_brush_to_remove_carbon_build-up_from_a_9mm_M9_Beretta_service_pistol_after_a_small_arms_live-fire_exercise_aboard_the_amphibious_assau.jpg?uselang=cs
publikováno 4.3.2015, 16:31
Vyšetřování smrti ruského alespoň trochu opozičního politika Borise Němcova získalo nečekaný směr. Jak uvedlo v pondělí ráno moskevské státní zastupitelství, nejpravděpodobnější variantou je v tuto chvíli možnost, že si Němcov smrtelná zranění způsobil sám. Není jen známo, zda jednal vědomě.
Rubrika: Zahraničí > Sibiř >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 1085x]
publikováno 7.8.2013, 13:45
Podle vyjádření známého komika a současného ředitele České televize Josefa Dvořáka bude dětský kanál ČT Déčko od října vysílat každý den tři až čtyři epizody animovaného seriálu O Krtečkovi z nové série chystané v Shanghai Animation Studios Ltd.
Rubrika: Zahraničí > Sibiř >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 1292x]
Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:HMS_Vandal.jpg
publikováno 1.3.2012, 22:51

V Ochotském moři má problémy další výletní loď. Vyhlídkové ponorce Kosta Tragedia, která umožňuje zájemcům prohlídky dna exotických moří, se ani při opakovaných pokusech nepodařilo ponořit pod hladinu. Na palubě je 150 turistů a padesát šest členů posádky včetně několika opic, které zajišťují velmi ekonomický provoz plavidla.

Rubrika: Zahraničí > Sibiř >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 149x]
publikováno 8.1.2009, 05:15
Situace s dodávkami sibiřských mrazů se vyhrotila poté, co ukrajinský prezident pohrozil premiérce, že jí pořádně zatopí. Přes Ukrajinu totiž vede tranzitní větrovod, kterým je chlad z dálného východu transportovám do civilizace. Dotažení souvislosti ohledně mrazu, premiérky, zatopení a navrch lovných kachen jako autor článku odmítám.
Rubrika: Zahraničí > Sibiř >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 2133x]
publikováno 14.8.2008, 11:57

Po nedávných událostech na Kavkaze se redakci Análně.cz podařilo získat naprosto vyjímečný a exkluzivní rozhovor s panem Medveděvem. Pro případ nenadálého incidentu byl v místnosti přítomen i Vladimir Vladimirovič, Medveděvův ošetřovatel.

Zdroj tohoto obrázku se nepodařilo dohledat. Pokud se přihlásí vlastník vlastních vlastnických práv, odkazuji ho na pana Václava Kubu z Kostelce nad Čenými lesy, který ho prý pozve na pivo a pak pošle do prdele.
publikováno 8.8.2008, 14:49
Redakce Análně.cz zahájila nepřetržitý přenos neinformování o Olympijských hrách v Pekingu. Vzhledem k potvrzeným zprávám o šokujícím zacházení čínských úřadů s lovnými kachnami, neřkuli o jejich pečení za účelem výroby "M25 - křehká a křupavá" a dále o osívání tibetských polí vstavačem polním, ODMÍTÁME VYDÁVAT ÚSPĚCHY SVĚTOVÝCH SPORTOVCŮ (především Ujgurských vrhačů nožů) ZA VÝSLEDEK RACIONÁLNÍHO BUDOVÁNÍ ČÍNSKÉHO PLASTOVÉHO PRŮMYSLU!
Rubrika: Zahraničí > Sibiř >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 12x]
publikováno 13.6.2008, 11:57
Po změně státního zřízení v Nepálu, který se z poklidného podkrkonošského turistického ráje hladovějících změnil přes noc v krvavou bažinu plnou ozbrojených stoupenců třídních šachových turnajů... ehm. Došlo i na okolní státy jihovýchodní Asie, které v módní vlně mění režimy. Od našeho zvláštního šikmookého zpravodaje.
Rubrika: Zahraničí > Sibiř >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 23x]
Ruská sonda Phoenix
publikováno 30.5.2008, 14:58
Ruská unie dalekonosných letů (zkráceně a s notnou dávkou vykonstruovanosti RUDLa) dnes oznámila, že je opět napřed. Zatímco americká sonda Phoenix se smutně potuluje po povrchu Marsu a hledá otevřený bar, sovětská sonda, shodou okolností také pojmenovaná Phoenix, objevila v písečných dunách známky života.
Rubrika: Zahraničí > Sibiř >
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 3029x]
<< novější články < Články 1 - 8 z 12 > starší články >>
1 2
Všechny informace na tomto serveru jsou lži, výmysly a bohapustá prdel. Kdo by našel na serveru Análně.cz jedinou pravdivou větu, ať ji spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem a psem zašle na analne@excees.info. Bude bohatě odměněn třemi zlatými pruty, diamantovým prstenem a pečenou lovnou kachnou v prášku. Pokud má někdo zájem o skutečně kvalitní internetové zpravodajství, odkazujeme ho na www.aktualne.cz, ikdyž nás tam nemají rádi. Pokud byste nám chtěli pomoci s tvorbou, obraťte se. Můžete třeba přispívat do připravovaného lifestylového e-zinu Onan-dnes nebo vulgárně-bulvárního ExceesSuperVáclavůvSex.
Copyright ExCe(e)S 2008, Powered by MerSys Wepublic
Tirage