análně.cz
Vyhledat:
Počasí a pranostika dnes: "Na rybníce kačky, na silnici sr..."


Nejčtenější za poslední kvartál:
Nejméně čtené (póvl):
Právě se děje:
1.6.13 v 20:52:
(vy/liz) V Istanbulu propukly bujaré oslavy plzeňského titulu. Podle všeho se jedná o gentlemanskou reakci na vítězný duel místního Fenerbahce s Viktorií v letošním poháru UEFA.

4.3.13 v 14:31:
Česká štafeta na 16 x 401,2 metrů překážek si odváží z halového mistrovství Evropy v obstrukcích několik třetích a čtvrtých míst a jednu diskvalifikaci, když český atlet Sadlák obvinil hlavního rozhodčího, že je kolík.(skol)

16.2.13 v 19:05:
Prezident Václav Klaus se dnes v Novém městě na Moravě zúčastnil světového šampionátu v nemelodickém pískání. Diváci na jeho přítomnost nadšeně reagovali spontánním během na lyžích. Druhou složku biatlonu naštěstí vynechali.

14.2.13 v 18:53:
Editor zpravodajství televize NOVA Roman Pistorius zastřelil omylem v noci na dnešek ve své luxusní vile na předměstí Pretorie Svatého Valentýna. Spletl si ho údajně se svou dlouhodobou manželkou. Svaz bulvárních novinářů se k věci zatím nevyjádřil, vyjádřil pouze soustrast katolické církvi. Rumunská Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje odebrání licence České televizi, protože stvořila monstrum. (skol)

29.1.13 v 21:36:
SPORT: Izraelský reprezentant Jitschak Šlomo dojel v Kitzbühelu druhý v superobřím šalomu mužů. Gratulujeme! (skol)

25.1.13 v 17:08:
Hlasy doposud volících prominentních osobností jsou neplatné. Po lapsu Karla Schwarzenberga, který vhodil do urny svůj občanský průkaz a obálkou se pokusil o půl hodiny později platit v restauraci v nedaleké Sýkořici v domnění, že jde o stravenku, se lépe nevedlo ani jiným. Václav Klaus přes proklamovanou podporu Zemanovi nakonec neodolal a vhodil lístek s vlastním jménem a věnováním. Miloš Zeman sice vhodil lístek v platné obálce a dokonce s vlastním jménem, doplnil ho však několika tak povedenými bonmoty, že došlo k samovznícení volební urny. Událost budeme dále sledovat z bezpečného povzdálí. (skol)

9.1.13 v 18:36:
Amnestovaný Jindřich Q. opilý nenávistnou mediální kampaní proti hlavě státu se pokusil dnes v dopoledních hodinách provést atentát na Václava Klause. Povedlo se mu dokonce přiblížit do těsné blízkosti prezidenta, v osudný okamžik se mu ovšem zasekla spoušť u bublifuku. Připravujeme podrobnosti. (skol)

Všechny krátké zprávy


Nejlépe hodnocené články:

Tips'n links za poloviční cenu!

Děkujeme za vizuální obsah vyze a
MOJEFOTO.NET
WIKIMEDIA COMMONS
Licence
Tato stránka zneužívá licence Creative Commons - obsah tohoto serveru se může šířit infekčně nebo dokonce vzduchem.

Creative Commons License

Análně.cz by ExCe(e)S is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

publikováno 25.2.2014, 20:34

(vy/liz) Po včerejší krátkovlnné rezignaci trenéra Hadamczika se na nového lídra české střídačky čekalo výrazně kratší dobu, než se čekalo. Novým lodivodem českého týmu byl překvapivě zvolen bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Vedení českého svazu momentálně shání houpací křeslo, které by se vešlo na hokejovou střídačku.

Rubrika: Sport >
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 1057x]
Cowen hraje již od útlého mládí kromě domina i rugby
publikováno 5.10.2009, 15:46
Mistrovství Evropy v dominu jednotlivců v polské Lublani po včerejšku zná svého vítěze. Stal se jím irský reprezentant Brian Cowen, který ve druhém finálovém zápase položil hned dvě šestky za sebou a nad svým krajanem Declanem Ganleyem tentokrát jasně dominoval.
Rubrika: Sport >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 59x]
Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Je%C5%A1t%C4%9Bd_1.jpg
publikováno 2.3.2009, 13:12
Pořadatelé libereckého mistrovství světa v klasickém rýžování dotací se potýkají s nečekaným problémem. Nedaří se jim zastavit naprogramovaná sněhová děla, která chrlí na ještědské stráně až 150 m3 sněhu za vteřinu. Podle kuloárních zpráv se uvažuje o tajném odvážení sněhu do CHKO Jizerské hory.
Rubrika: Sport >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 14x]
publikováno 15.12.2008, 12:27
Včerejší závod světového poháru ve skocích z olbřímího můstku ve švédském Funäsdalenu se ani dnes nevyvíjel pro našeho závodníka Jakuba Jandu příliš příznivě. Ani v půl osmé ráno se ho pořadatelům stále nepodařilo stáhnout zpět k zemi a Janda tak z neznámých příčin stále visí v nezáviděníhodné pozici asi osm metrů nad doskočištěm.
Rubrika: Sport >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 21x]
publikováno 21.8.2008, 12:56
Podle posledních zpráv z čínské provincie Žen-Šen se zdá, že se k našemu bójkotu olmypijských her nakonec připojila většina českých olympijských reprezentantů. Množí se ale i další kritické hlasy, které obviňují organizátory, že medaile byly rozdány předem a některé z nich byly pouze čokoláda obalená staniolem.
Olympiáda se naštěstí nekonala
publikováno 19.8.2008, 13:53
V neděli krátce po poledni Uzbeckého přechodného polodlouhého času bylo ukončeno nekonání se jakékoliv olympiády na celém světě. Období, po nějž neprobíhaly žádné sportovní soutěže, skončilo velkým úspěchem domácí Číny, kde se olympiáda zejména vůbec neodehrávala. Nyní se tedy mohou olympiády všude jinde opět konečně rozběhnout. Co se tedy všechno nestalo?
Rubrika: Sport >
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 1209x]
Úplně jiná střlkyně, která nemá s rodinou Emmonsovic žádnou spojitost, http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Hattie_Johnson.jpg
publikováno 19.8.2008, 09:38
Po včerejším finále 8 x 20 malorážky mužů s koprovou omáčkou je jasné, že rodina Emmonsů si z Pekingu přiveze pouze tři medaile a vázu z tomboly. Jak vnímá úspěchy své ženy, jak se mu kašlalo na Pekingský neúspěch a kolik ran je do tuctu jsme se ptali Mathew Emmonse.
Zdroj fotografie US Department of Defense viz http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:PLA_soldiers.jpg
publikováno 15.8.2008, 11:00

V souladu s politikou majitele a provozovatele serveru Análně.cz, společnosti Praha Olympijská, dodržujeme přísný informační bójkot olympiády, která se letos ani žádný jiný rok nekoná nikde na světě, natožpak v Pekingu. Vážně ne. Jako důkaz tohoto faktu Análně.cz dne 8. srpna v 8:08 zahájilo nonstop maraton neinformování o olympiádě. Všechny zprávy, které se olympiády vůbec netýkají, najdete v tomto nekompletním (ne)přehledu.

 ČTĚTE! Nonstop maraton neinformování o olympiádě:

Olympijské madaile zaměněny, slévárna se odvolala

Velký fingovaný rozhovor s manželem Kateřiny Emmons

Skvěle: Wolf se Štěpánkem (ne)mají stříbro v hodu pádlem!

Český judista nepostoupil, sportovci se stříhají podle něj

Off-line rozhovor s Kateřinou Hegemmons!

České medailové naděje v trapu, střelci vzývají Emmo styl

Bójkot Olympiády zahájen!

ČTĚTE TAKÉ! Další články nesouvisející s olympiádou:

Číňan se zasekl v lavičce (sexually explicit content)
SPECIÁL: Olympijská pochodeň si v Himalájském pohoří pohoří
Sirkárnu Solo Sušice koupili Číňané
Bójkot olympiády v Pekingu potvrzen?!

Autor se momentálně skrývá před čínskou kontrarozvědkou.

Rubrika: Sport >
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 36x]
<< novější články < Články 1 - 8 z 18 > starší články >>
1 2 3

V podrubrice Mám v tom hokej celkem 2 článků, nejnovější:

publikováno 14.4.2009, 12:25
I přes rozdílné informace některých agenturních zpráv nedělní fianálové utkání hokejové extraligy nepřineslo jasného vítěze. Přestože Český hokejový svaz hráčů golfu vydal jasné prohlášení, že zápas skončil nerozhodně, očití svědkové naopak tvrdí, že už rozhodně skončil. Trenér Růžička potvrdil, že slávisté se ještě o titul poperou, pravděpodobně v šatně hostí, ovšem opomněl zmínit koho a čím.
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 13x]
publikováno 15.1.2008, 00:00
Alí Sindybád Jakveny se stává novou hvězdou sportuchtivé střední Asie. Urostroj zvítězil především díky jeho pěveckému výkonu ve třetí třetině nad Modrou hvězdou Astana 22:15. Přestože umělý beton výrazně snižoval tempo hry a někteří hráči museli měnit brusle po každém druhém vyhazování.
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 4153x]
Všechny články v rubrice Mám v tom hokej ...

V podrubrice Meč ball celkem 1 článků, nejnovější:

publikováno 11.4.2008, 15:31
Po organizačních zmatcích, kdy místo moskevských Lužinek vystoupila česká výprava na stanici metra B Lužiny konečně dnes začala dlouho očekávaná bitva s tenisovou velmocí, kterou Moskevský chanát bezesporu je. K prvnímu deblovému utkání nastoupila dvojice Berdych - Safin proti dvojici Berdych - Safin. Ruský nehrající kapitán Putin se na poslední chvíli neúspěšně pokusil propašovat svého oblíbence Medveděva i do tenisového reprezentačního týmu.
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 14x]
Všechny články v rubrice Meč ball ...

V podrubrice Plochonohý fotbal celkem 7 článků, nejnovější:

publikováno 22.6.2010, 12:43

(vy/liz) Sázkové kanceláře po celém světě se po základních skupinách rozhodly významně upravit kurzy na zisk titulu na mistrovství světa ve fotbale, které se koná v JAR. Největšími favority se tak překvapivě staly Nový Zéland a Alžírsko, naopak kursy Anglie a Francie klesly na rating BC+ a dostaly se tak až do spekulativního pásma, v němž již vůbec není jasné, zda obě země ještě vůbec jsou v dějišti šampionátu, případně jaký sport hrají. Odborníci soudí, že minimálně ve francouzském týmu momentálně převládá vybíjená. Kouč Raymond Domenech prý vše nese statečně. A nelká, jak mylně informovaly některé deníky a několik nočníků.

Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 15x]
publikováno 23.4.2009, 11:22
(vy/liz) Českomoravský svaz pěstitelů pšenice se na své plenární schůzi rozhodl rozseknout otázku neobsazeného postu kouče národního fotbalového týmu. Ten se dlouho nedařilo nikomu vecpat především kvůli neúměrně vysokým nárokům oslovených kandidátů. Již tradičně a zcela rovnou nominaci prostřednictvím své fiktivní emailové adresy odmítl Gerrard Houllier. Poté se, zcela podle koloritu ozval brazilský sběrač kávy Joao Pereira a Petr Rada. O Pereirovi se údajně chvíli uvažovalo.
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 8x]
Všechny články v rubrice Plochonohý fotbal ...

Všechny informace na tomto serveru jsou lži, výmysly a bohapustá prdel. Kdo by našel na serveru Análně.cz jedinou pravdivou větu, ať ji spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem a psem zašle na analne@excees.info. Bude bohatě odměněn třemi zlatými pruty, diamantovým prstenem a pečenou lovnou kachnou v prášku. Pokud má někdo zájem o skutečně kvalitní internetové zpravodajství, odkazujeme ho na www.aktualne.cz, ikdyž nás tam nemají rádi. Pokud byste nám chtěli pomoci s tvorbou, obraťte se. Můžete třeba přispívat do připravovaného lifestylového e-zinu Onan-dnes nebo vulgárně-bulvárního ExceesSuperVáclavůvSex.
Copyright ExCe(e)S 2008, Powered by MerSys Wepublic
Tirage