análně.cz
Vyhledat:
Konečně zpravodajský server, kterému nemůžete věřit!!! Análně.cz


Nejčtenější za poslední kvartál:
Nejméně čtené (póvl):
Právě se děje:
1.6.13 v 20:52:
(vy/liz) V Istanbulu propukly bujaré oslavy plzeňského titulu. Podle všeho se jedná o gentlemanskou reakci na vítězný duel místního Fenerbahce s Viktorií v letošním poháru UEFA.

4.3.13 v 14:31:
Česká štafeta na 16 x 401,2 metrů překážek si odváží z halového mistrovství Evropy v obstrukcích několik třetích a čtvrtých míst a jednu diskvalifikaci, když český atlet Sadlák obvinil hlavního rozhodčího, že je kolík.(skol)

16.2.13 v 19:05:
Prezident Václav Klaus se dnes v Novém městě na Moravě zúčastnil světového šampionátu v nemelodickém pískání. Diváci na jeho přítomnost nadšeně reagovali spontánním během na lyžích. Druhou složku biatlonu naštěstí vynechali.

14.2.13 v 18:53:
Editor zpravodajství televize NOVA Roman Pistorius zastřelil omylem v noci na dnešek ve své luxusní vile na předměstí Pretorie Svatého Valentýna. Spletl si ho údajně se svou dlouhodobou manželkou. Svaz bulvárních novinářů se k věci zatím nevyjádřil, vyjádřil pouze soustrast katolické církvi. Rumunská Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje odebrání licence České televizi, protože stvořila monstrum. (skol)

29.1.13 v 21:36:
SPORT: Izraelský reprezentant Jitschak Šlomo dojel v Kitzbühelu druhý v superobřím šalomu mužů. Gratulujeme! (skol)

25.1.13 v 17:08:
Hlasy doposud volících prominentních osobností jsou neplatné. Po lapsu Karla Schwarzenberga, který vhodil do urny svůj občanský průkaz a obálkou se pokusil o půl hodiny později platit v restauraci v nedaleké Sýkořici v domnění, že jde o stravenku, se lépe nevedlo ani jiným. Václav Klaus přes proklamovanou podporu Zemanovi nakonec neodolal a vhodil lístek s vlastním jménem a věnováním. Miloš Zeman sice vhodil lístek v platné obálce a dokonce s vlastním jménem, doplnil ho však několika tak povedenými bonmoty, že došlo k samovznícení volební urny. Událost budeme dále sledovat z bezpečného povzdálí. (skol)

9.1.13 v 18:36:
Amnestovaný Jindřich Q. opilý nenávistnou mediální kampaní proti hlavě státu se pokusil dnes v dopoledních hodinách provést atentát na Václava Klause. Povedlo se mu dokonce přiblížit do těsné blízkosti prezidenta, v osudný okamžik se mu ovšem zasekla spoušť u bublifuku. Připravujeme podrobnosti. (skol)

Všechny krátké zprávy


Nejlépe hodnocené články:

Tips'n links za poloviční cenu!

Děkujeme za vizuální obsah vyze a
MOJEFOTO.NET
WIKIMEDIA COMMONS
Licence
Tato stránka zneužívá licence Creative Commons - obsah tohoto serveru se může šířit infekčně nebo dokonce vzduchem.

Creative Commons License

Análně.cz by ExCe(e)S is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

Porota vybrala vítěze soutěže KERNDLSONG

publikováno 28.1.2008, 00:00
„Nešlo o zpěv, ale o show. Ve stylu show me your underwear," uvedl člen poroty, který si přál být jmenován, ale neřekl čím. S písní Tereza, jedině Tereza vyhrál letošní předkolo ligy tanečních mistrů Waldemar Matuška.

(GOGO bar) Včerejší večer se zapsal do historie poloprafesionálních pěveckých soutěží nesmazatelným písmem. Mohli jsme být při tom, ale bylo nám líto pětistovky za vstup, proto jen zpostředkovaně: Podle neoficiálních zpráv z kavčích horských oblastí vyhrála populární soutěž asijských imitátorů evropské popularizační hudby jistá Tereza.

„Tato soutěž je vyvážena a prodávána na světové televizní trhy, přičemž nejlukrativnější jsou trhy arabské a africké, včetně trhů s černými otroky, příp. bílými otrokyněmi," řekl nám manažer projektu Kerndlsong. „V některých těchto zemích ovšem není s obrazovým signálem šiřen i zvuk. Proto je velmi těžké tamním divákům zprostředkovat pěveckou soutěž. Tomu je podřízen i výběr vítězů."

Václav vyzpovídal Terezu těsně před výkonem. To bylo před několika lety.

Na top nepochybně vsadila i výherkyně včerejšího lokálního kola, která upřednostnila vizuální stránku svého hlasového projevu, pro který diváci hlasovali, a to i přesato, že se jim v mnoha případech manželky snažily ztlumit přístroje.

Václav, který přímý přenos z lesnického klubu GOGO sledoval přímo v lesnickém klubu GOGO, uvedl: „Představoval jsem si, jak by ta kůstka mohla vypadat, kdyby byla oblečená."

Prosím, ohodnoťte tento článek! Zatím je průměrná známka 2.31
výborný (1) ' výborný (2) ' výborný (3) ' výborný (4) ' výborný (5) '
Vložil Miroslav Zvolský, zpět na rubriku ...
Všechny informace na tomto serveru jsou lži, výmysly a bohapustá prdel. Kdo by našel na serveru Análně.cz jedinou pravdivou větu, ať ji spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem a psem zašle na analne@excees.info. Bude bohatě odměněn třemi zlatými pruty, diamantovým prstenem a pečenou lovnou kachnou v prášku. Pokud má někdo zájem o skutečně kvalitní internetové zpravodajství, odkazujeme ho na www.aktualne.cz, ikdyž nás tam nemají rádi. Pokud byste nám chtěli pomoci s tvorbou, obraťte se. Můžete třeba přispívat do připravovaného lifestylového e-zinu Onan-dnes nebo vulgárně-bulvárního ExceesSuperVáclavůvSex.
Copyright ExCe(e)S 2008, Powered by MerSys Wepublic
Tirage