análně.cz
Vyhledat:
Konečně zpravodajský server, kterému nemůžete věřit!!! Análně.cz


Nejčtenější za poslední kvartál:
Nejméně čtené (póvl):
Právě se děje:
1.6.13 v 20:52:
(vy/liz) V Istanbulu propukly bujaré oslavy plzeňského titulu. Podle všeho se jedná o gentlemanskou reakci na vítězný duel místního Fenerbahce s Viktorií v letošním poháru UEFA.

4.3.13 v 14:31:
Česká štafeta na 16 x 401,2 metrů překážek si odváží z halového mistrovství Evropy v obstrukcích několik třetích a čtvrtých míst a jednu diskvalifikaci, když český atlet Sadlák obvinil hlavního rozhodčího, že je kolík.(skol)

16.2.13 v 19:05:
Prezident Václav Klaus se dnes v Novém městě na Moravě zúčastnil světového šampionátu v nemelodickém pískání. Diváci na jeho přítomnost nadšeně reagovali spontánním během na lyžích. Druhou složku biatlonu naštěstí vynechali.

14.2.13 v 18:53:
Editor zpravodajství televize NOVA Roman Pistorius zastřelil omylem v noci na dnešek ve své luxusní vile na předměstí Pretorie Svatého Valentýna. Spletl si ho údajně se svou dlouhodobou manželkou. Svaz bulvárních novinářů se k věci zatím nevyjádřil, vyjádřil pouze soustrast katolické církvi. Rumunská Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje odebrání licence České televizi, protože stvořila monstrum. (skol)

29.1.13 v 21:36:
SPORT: Izraelský reprezentant Jitschak Šlomo dojel v Kitzbühelu druhý v superobřím šalomu mužů. Gratulujeme! (skol)

25.1.13 v 17:08:
Hlasy doposud volících prominentních osobností jsou neplatné. Po lapsu Karla Schwarzenberga, který vhodil do urny svůj občanský průkaz a obálkou se pokusil o půl hodiny později platit v restauraci v nedaleké Sýkořici v domnění, že jde o stravenku, se lépe nevedlo ani jiným. Václav Klaus přes proklamovanou podporu Zemanovi nakonec neodolal a vhodil lístek s vlastním jménem a věnováním. Miloš Zeman sice vhodil lístek v platné obálce a dokonce s vlastním jménem, doplnil ho však několika tak povedenými bonmoty, že došlo k samovznícení volební urny. Událost budeme dále sledovat z bezpečného povzdálí. (skol)

9.1.13 v 18:36:
Amnestovaný Jindřich Q. opilý nenávistnou mediální kampaní proti hlavě státu se pokusil dnes v dopoledních hodinách provést atentát na Václava Klause. Povedlo se mu dokonce přiblížit do těsné blízkosti prezidenta, v osudný okamžik se mu ovšem zasekla spoušť u bublifuku. Připravujeme podrobnosti. (skol)

Všechny krátké zprávy


Nejlépe hodnocené články:

Tips'n links za poloviční cenu!

Děkujeme za vizuální obsah vyze a
MOJEFOTO.NET
WIKIMEDIA COMMONS
Licence
Tato stránka zneužívá licence Creative Commons - obsah tohoto serveru se může šířit infekčně nebo dokonce vzduchem.

Creative Commons License

Análně.cz by ExCe(e)S is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

ISS, Copyright NASA
publikováno 28.8.2008, 13:10
Podle informací tisového strniska NASA (Kentucky, stát Tenessee) byl čert na Mezinárosní vesmírné stanici přistižen v podřepu na jednom z laptopů posádky vykonávajíce potřebu. Jakou, to odmítl Gregg Miller, sušič raketových motorů na Mysu Canaveneral, upřesnit. Celistvost posádky, ani její náboženské smýšlení nebylo podle tisové zprávy nijak ohroženo.
Rubrika: Pavěda >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 381x]
Source http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Shadows-in-the-sand.jpg
publikováno 1.8.2008, 10:19

Problém nedostatku stínu pomalu přerůstá v celosvětovou krizi! Mezinárodní federace pro vyhledávání konečného řešení lidské otázky šokovala vědecké podkolení varováním před globálním úbytkem stínu na zeměkouli.

Rubrika: Pavěda >
Vložil Luke Skywalker, celý článek ... [komentováno 2829x]
Výkladní skříň...
publikováno 27.4.2008, 11:43
Jistě jste si všimli, že poslední dobou dochází k odklonu od dlouholetého trendu stylizování se žen do podoby hadic, či dešťovek, a stále více se ve společnosti prosazují preference bujných, oválných tvarů. V některých zemích to dokonce hraničí až s davovou hysterií. Jak exkluzivně pro Análně.cz sdělila zahraniční zpravodajka magazínu „Domácí zvířectvo" z Osla Anna Maria Kostrem, norské ženy se stydí za svou vyzáblost. „U nás v Norsku se začíná rozvíjet zcela nové odvětví plastické chirurgie. Ženy oslněné krásou Věstonické Venuše, jejíž kopie byla umístěna u příležitosti předloňského padesátého výročí založení muzea neolitu v Kristiansandu a zde hojně okukována norskými muži, stále více vyhledávají lékařskou pomoc. V národě, který má jednu z nejčetnějších genetických predispozic ke štíhlosti na počet obyvatel, je skutečným problémem přibrat nějaké to kilo navíc.
Rubrika: Pavěda >
Vložil Sosta DJ, celý článek ... [komentováno 45x]
Umístění varlat před sestupem (picture copylefted, source Commons)
publikováno 25.4.2008, 09:14
Podle nejnovější myšlenkové studie, která se odehrála v literární kavárně Ukni Homola, spekulace o tom, že muži myslí kolenem, nejsou daleko od pravdy. Jen asi 35 cm. Podle mluvčího státní grantové agentury pravděpodobně neproběhne výzkum zodpovídající otázku, čím myslí ženy. (patekolo.org)
19th Century Collection, National Museum of Health and Medicine, Armed Forces Institute of Pathology, Washington, D.C. From exhibition Visible Proofs: Forensic Views of the Body U.S. National Library of Medicine, 8600 Rockville Pike, Bethesda, MD 20894
publikováno 4.4.2008, 06:05
Minulý týden přinesla některá média zprávu, že záchranný archeologický výzkum objevil v místech pod budoucím hypermarketem Tesco v Kostelci nad Černými lesy řadu velmi špatně zachovalých lidských koster datovaných od osmého století až do nedávné doby. Podle akademika Jindřicha Hladového se jedná o dlouho hledaný důkaz přítomnosti kanibalizmu jako základního prvku západoslovanské kultury. Za pravdu mu dává i kategoricky odmítavý postoj české asociace dědiců po záhadně zmizelých.
Rubrika: Pavěda >
Vložil Miroslav Zvolský, celý článek ... [komentováno 25x]
Všechny informace na tomto serveru jsou lži, výmysly a bohapustá prdel. Kdo by našel na serveru Análně.cz jedinou pravdivou větu, ať ji spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem a psem zašle na analne@excees.info. Bude bohatě odměněn třemi zlatými pruty, diamantovým prstenem a pečenou lovnou kachnou v prášku. Pokud má někdo zájem o skutečně kvalitní internetové zpravodajství, odkazujeme ho na www.aktualne.cz, ikdyž nás tam nemají rádi. Pokud byste nám chtěli pomoci s tvorbou, obraťte se. Můžete třeba přispívat do připravovaného lifestylového e-zinu Onan-dnes nebo vulgárně-bulvárního ExceesSuperVáclavůvSex.
Copyright ExCe(e)S 2008, Powered by MerSys Wepublic
Tirage