análně.cz
Vyhledat:
Konečně zpravodajský server, kterému nemůžete věřit!!! Análně.cz


Nejčtenější za poslední kvartál:
Nejméně čtené (póvl):
Právě se děje:
1.6.13 v 20:52:
(vy/liz) V Istanbulu propukly bujaré oslavy plzeňského titulu. Podle všeho se jedná o gentlemanskou reakci na vítězný duel místního Fenerbahce s Viktorií v letošním poháru UEFA.

4.3.13 v 14:31:
Česká štafeta na 16 x 401,2 metrů překážek si odváží z halového mistrovství Evropy v obstrukcích několik třetích a čtvrtých míst a jednu diskvalifikaci, když český atlet Sadlák obvinil hlavního rozhodčího, že je kolík.(skol)

16.2.13 v 19:05:
Prezident Václav Klaus se dnes v Novém městě na Moravě zúčastnil světového šampionátu v nemelodickém pískání. Diváci na jeho přítomnost nadšeně reagovali spontánním během na lyžích. Druhou složku biatlonu naštěstí vynechali.

14.2.13 v 18:53:
Editor zpravodajství televize NOVA Roman Pistorius zastřelil omylem v noci na dnešek ve své luxusní vile na předměstí Pretorie Svatého Valentýna. Spletl si ho údajně se svou dlouhodobou manželkou. Svaz bulvárních novinářů se k věci zatím nevyjádřil, vyjádřil pouze soustrast katolické církvi. Rumunská Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje odebrání licence České televizi, protože stvořila monstrum. (skol)

29.1.13 v 21:36:
SPORT: Izraelský reprezentant Jitschak Šlomo dojel v Kitzbühelu druhý v superobřím šalomu mužů. Gratulujeme! (skol)

25.1.13 v 17:08:
Hlasy doposud volících prominentních osobností jsou neplatné. Po lapsu Karla Schwarzenberga, který vhodil do urny svůj občanský průkaz a obálkou se pokusil o půl hodiny později platit v restauraci v nedaleké Sýkořici v domnění, že jde o stravenku, se lépe nevedlo ani jiným. Václav Klaus přes proklamovanou podporu Zemanovi nakonec neodolal a vhodil lístek s vlastním jménem a věnováním. Miloš Zeman sice vhodil lístek v platné obálce a dokonce s vlastním jménem, doplnil ho však několika tak povedenými bonmoty, že došlo k samovznícení volební urny. Událost budeme dále sledovat z bezpečného povzdálí. (skol)

9.1.13 v 18:36:
Amnestovaný Jindřich Q. opilý nenávistnou mediální kampaní proti hlavě státu se pokusil dnes v dopoledních hodinách provést atentát na Václava Klause. Povedlo se mu dokonce přiblížit do těsné blízkosti prezidenta, v osudný okamžik se mu ovšem zasekla spoušť u bublifuku. Připravujeme podrobnosti. (skol)

Všechny krátké zprávy


Nejlépe hodnocené články:

Tips'n links za poloviční cenu!

Děkujeme za vizuální obsah vyze a
MOJEFOTO.NET
WIKIMEDIA COMMONS
Licence
Tato stránka zneužívá licence Creative Commons - obsah tohoto serveru se může šířit infekčně nebo dokonce vzduchem.

Creative Commons License

Análně.cz by ExCe(e)S is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

Poslední dochovaná fotografie pardubického nádraží
publikováno 7.7.2015, 08:52

(vy/liz) Ministeryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová dnes vyhlásila zrušení drtivé většiny Pardubic pro flagrantní nezájem kohokoliv zúčastněného. Jediným pozůstatkem kdysi krajského města nově zůstává pardubické letiště. Na něm totiž zrovna přistával pravidelný vnitrostátní let PCE32 z nedalekých Lázní Bohdaneč a zrušení letiště by si v tu chvíli vyžádalo přelet do Prahy, na což stroj neměl ani palivo, ani odvahu.

Rubrika: Domácí >
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 1338x]
publikováno 28.10.2013, 18:23
Bezprostředně po oznámení konečných výsledků voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky zahájila vítězná ČSSD jednání o sestavení nové vlády. V Rudolfinu se Michal Hašek sešel nečekaně nejprve s Jiřím Bělohrádkem, proti čemuž se jednohlasně postavili zástupci Sobotkova křídla SPOZ. Podle Vratislava Mynáře, který je se stavem koaličních jednání obeznámen předem, bude Bělohrádkovi nabídnut post ministra zemědělství.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 773x]
Zdroj http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tektronixoscilloscope442backfuse-ccbysawikipedia.jpg
publikováno 27.9.2013, 16:38
Bývalý politik Petr „Karel" Kott, který je jedním z obviněných v úplatkářské aféře kolem bývaleho hejtmana Davidha Rata, odmítl nabídku státního zastupitelství na propuštění z vazby. Překvapivý krok obviněného vysvětluje obhajoba klientovou morální silou a vnímáním potřeby, aby zůstal.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 728x]
publikováno 8.8.2013, 17:00
Podle předsedy Asociace krajů České republiky by nový název ruzyňského vzdušného přístavu měl znít „Letiště Miloše Zemana". Hašek tvrdí, že nejen fyzická, ale i státnická velikost současného prezidenta je oproti Havlovi nepoměrně větší. Reakci pravicových stran se bohužel nepodařilo získat, ani věrohodné zprávy o jejich existenci v ČR.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 818x]
Zdroj obrázku: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bechyn%C4%9B,_Z%C3%A1%C5%99e%C4%8D%C3%AD,_popelnice_s_K%C5%99em%C3%ADlkem_a_Vochom%C5%AFrkou_(01).jpg
publikováno 5.7.2013, 20:23
Jiřina Bohdalová dnes odpoledne nečekaně přijala křeslo ministra financí v budoucí vládě Jiřího Rusnoka. Redakci Análně.cz to nezávisle na sobě potvrdili Miroslav Šlouf a Karel Srba. Stalo se tak poté, co řízení tohoto ministerstva odmítlo v krátké době několik členů představenstva společnosti Rosatom, dva houslisté České filharmonie a ve finále třetí věty dokonce i Alena Hanáková.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 437x]
Fotografie sprostě ukradeny denníkům Aha! a Blesk
publikováno 23.1.2013, 20:22
Redakci Análně.cz se povedlo odhalit vzorec, podle kterého lze předem (ale i zpětně) zjistit, kdo vyhraje české prezidentské volby. Objev(m)né pravidlo říká, že zvítězí hmotnější kandidát, tedy „těžší váha", osobnost, která v rozbahněné české politice zanechává hlubší stopu. (ilustrační fotografie ukradeny denníkům Aha! a Blesk)
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 81x]
publikováno 3.1.2013, 10:09
Amnestie prezidenta republiky vyvolala překvapivě nejsilnější odpor mezi omilostněnými vězni, kteří odmítají uprostřed zimy a ekonomické krize opouštět teplé cely s pravidelnou stravou, teplou vodou (každý druhý čtvrtek) a kompletním pokrytím mobilními sítěmi třetí generace.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 288x]
Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Tom%C3%A1%C5%A1_Kube%C5%A1_-_Logick%C3%A1_olympi%C3%A1da_v_PSP%C4%8CR_2009.jpg
publikováno 27.7.2012, 14:19
Miroslav Kalousek svolal na dnešní ráno tisovou konferenci, na kterou dorazil s pletenou šálou, smrkaje a fackuje fotografa, který špitl cosi o nepříliš elegantním Hávu. Ministrova stranická asistentka Vlasta Parkanová měla tradiční rudý účes a půvabný černobíle pruhovaný top s nápisem 09. K překvapení všech přítomných přečetl ministr Kalousek prohlášení, ve kterém vyzývá k okamžitému zrušení poslanecké imunity.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 2877x]
<< novější články < Články 1 - 8 z 80 > starší články >>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Všechny informace na tomto serveru jsou lži, výmysly a bohapustá prdel. Kdo by našel na serveru Análně.cz jedinou pravdivou větu, ať ji spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem a psem zašle na analne@excees.info. Bude bohatě odměněn třemi zlatými pruty, diamantovým prstenem a pečenou lovnou kachnou v prášku. Pokud má někdo zájem o skutečně kvalitní internetové zpravodajství, odkazujeme ho na www.aktualne.cz, ikdyž nás tam nemají rádi. Pokud byste nám chtěli pomoci s tvorbou, obraťte se. Můžete třeba přispívat do připravovaného lifestylového e-zinu Onan-dnes nebo vulgárně-bulvárního ExceesSuperVáclavůvSex.
Copyright ExCe(e)S 2008, Powered by MerSys Wepublic
Tirage