análně.cz
Vyhledat:
"Pohlédl jsem jednoho jitra z okna a ... byl tam. Krahujec."
(Miroslav Tyrš)


Nejčtenější za poslední kvartál:
Nejméně čtené (póvl):
Právě se děje:
1.6.13 v 20:52:
(vy/liz) V Istanbulu propukly bujaré oslavy plzeňského titulu. Podle všeho se jedná o gentlemanskou reakci na vítězný duel místního Fenerbahce s Viktorií v letošním poháru UEFA.

4.3.13 v 14:31:
Česká štafeta na 16 x 401,2 metrů překážek si odváží z halového mistrovství Evropy v obstrukcích několik třetích a čtvrtých míst a jednu diskvalifikaci, když český atlet Sadlák obvinil hlavního rozhodčího, že je kolík.(skol)

16.2.13 v 19:05:
Prezident Václav Klaus se dnes v Novém městě na Moravě zúčastnil světového šampionátu v nemelodickém pískání. Diváci na jeho přítomnost nadšeně reagovali spontánním během na lyžích. Druhou složku biatlonu naštěstí vynechali.

14.2.13 v 18:53:
Editor zpravodajství televize NOVA Roman Pistorius zastřelil omylem v noci na dnešek ve své luxusní vile na předměstí Pretorie Svatého Valentýna. Spletl si ho údajně se svou dlouhodobou manželkou. Svaz bulvárních novinářů se k věci zatím nevyjádřil, vyjádřil pouze soustrast katolické církvi. Rumunská Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje odebrání licence České televizi, protože stvořila monstrum. (skol)

29.1.13 v 21:36:
SPORT: Izraelský reprezentant Jitschak Šlomo dojel v Kitzbühelu druhý v superobřím šalomu mužů. Gratulujeme! (skol)

25.1.13 v 17:08:
Hlasy doposud volících prominentních osobností jsou neplatné. Po lapsu Karla Schwarzenberga, který vhodil do urny svůj občanský průkaz a obálkou se pokusil o půl hodiny později platit v restauraci v nedaleké Sýkořici v domnění, že jde o stravenku, se lépe nevedlo ani jiným. Václav Klaus přes proklamovanou podporu Zemanovi nakonec neodolal a vhodil lístek s vlastním jménem a věnováním. Miloš Zeman sice vhodil lístek v platné obálce a dokonce s vlastním jménem, doplnil ho však několika tak povedenými bonmoty, že došlo k samovznícení volební urny. Událost budeme dále sledovat z bezpečného povzdálí. (skol)

9.1.13 v 18:36:
Amnestovaný Jindřich Q. opilý nenávistnou mediální kampaní proti hlavě státu se pokusil dnes v dopoledních hodinách provést atentát na Václava Klause. Povedlo se mu dokonce přiblížit do těsné blízkosti prezidenta, v osudný okamžik se mu ovšem zasekla spoušť u bublifuku. Připravujeme podrobnosti. (skol)

Všechny krátké zprávy


Nejlépe hodnocené články:

Tips'n links za poloviční cenu!

Děkujeme za vizuální obsah vyze a
MOJEFOTO.NET
WIKIMEDIA COMMONS
Licence
Tato stránka zneužívá licence Creative Commons - obsah tohoto serveru se může šířit infekčně nebo dokonce vzduchem.

Creative Commons License

Análně.cz by ExCe(e)S is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

Zdrojem fotografie je Wiki, obrázek copyleftován ;)
publikováno 27.3.2012, 19:49
Čtyři stroje RQ-4 Global Hawk plánuje zakoupit největší tuzemská letecká společnost ještě v tomto roce a nasadit je na pravidelné linky do Moskvy a na dálný východ. Jejich pořízení má podle vedení firmy řadu ekonomických výhod včetně sledování hlavních tahů stěhovavých ptáků. Dopravní expert Jaroslav Tvrdík popřál vedení aeroholdingu doslova dobré pořízení.
Rubrika: Ekonomika >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 15x]
Ukradeno někde na webu
publikováno 2.9.2011, 14:10
Po akvizici obrázkového časopisu o technologii huštění gum „Hustler", květnovém měsíčním pronájmu Miss červen a uvedení technologie Cloud Masturbating v telefonech s operativním systémem Android i v androidech bez systému tak Google odkrývá svou další strategii v oblasti e-rotiky.
Rubrika: Ekonomika >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 15x]
Murdoch se usmívá při pomyšlení na Análně, na snímku s manželkou, agentury neuvádějí čí (Zdroj http://en.wikipedia.org/wiki/File:Rupert_Murdoch_Wendi_Murdoch_2011_Shankbone.JPG)
publikováno 14.7.2011, 17:10

Po bulválními plátky tolik propíraném konci bulvárního plátku News of the World a dalších těžkostech na britském mediálním trhu se pozornost Ruperta Murdocha obrací do střední Evropy. Svůj zájem o koupi největšího českého mystifikačního občasníku vetchý Australan zdůvodnil neotřelým způsobem zpravodajství a zápornou cenou. Akciové trhy zatím nereagovaly, jen jistý Dow Jones si začal tiše leštit svou brokovnici na kachny.

obrázek - Murdoch se usmívá při pomyšlení na Análně, na snímku s manželkou, agentury neuvádějí čí (Zdroj Wikipedia) 

publikováno 12.7.2011, 11:23
Velkým a příjemným překvapením pro vystresované ministry financí EU skončil transport vlaku se zlatými pruty přes české území. Strojvedoucí vlaku s přísně střeženým evropským zlatem zariskoval a cestu z Berlína do Atén si zkrátil přes Českou republiku. Předpokládalo se, že z celkového objemu drahého kovu padne až osmdesát procent na rozkrádání, výpalné a sanaci SŽDC na trati mezi Děčínem a Českými Velenicemi. Očekávání skeptiků se však nenaplnila a dobytčáky s bezpečnostními schránkami úspěšně překročily státní hranice kolem včerejší desáté hodiny večerní směrem na Balkán.
Rubrika: Ekonomika >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 24x]
Odcizeno kdesi na webu...
publikováno 16.5.2011, 12:26
Americká softwarová společnost Google dnes v noci koupila za dosud nezveřejněnou částku Českou Republiku i s pozemky a státním schodkem. Jedná se bezesporu o největší letošní akvizici tohoto IT giganta.
Rubrika: Ekonomika >
Vložil Luke Skywalker, celý článek ... [komentováno 23x]
Majitel Sazky Aleš Hušák
publikováno 17.1.2011, 09:49
Největší věřitel Sazky, Radovan Vítek, dnes podá na největší českou sázkovou společnost insolvenční návrh. Údajně jí už tak úplně nevěří. Reaguje tak na krok společnosti Moodys, která Sazce snížila rating z D5 na D8, což je jednak tah z Plzně na Ústí a jednak tah střelcem po diagonále a následné garde na Hušáka.
Rubrika: Ekonomika >
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 1487x]
Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Soda_bubbles_macro.jpg
publikováno 6.8.2010, 10:54
Nápojářský gigant Coca-Cola Company ohlásil drastické změny ve výrobě nealkoholických nápojů. Od prvního září mění tradiční složení a do oblíbeného nápoje Coke bude přidávat návykové složky z extraktu konopí. Cílem kampaně je zatraktivnit nealko nápoje pro mladé lidi.
Rubrika: Ekonomika >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 17x]
publikováno 20.5.2010, 15:39

Zadlužení České republiky se začátkem května prudce snížilo. Jak dnes ráno se smutným výrazem v obličeji zveřejnil ÚSZMD (Úřad pro systematické zadlužování matek s dětmi), klesl náš celkový státní dluh na 211 milionů šekelů, což je meziměsíční pokles o 118 procent. Zatímco hlavní politické strany si neuvědomily, že jde o dobrou zprávu, a navzájem se ze snížení zadlužení obviňují, podle nejmenovaných aristokratických kruhů Miroslav Kalousek pozastavil ve své tiskárničce za domem ražbu složenek.

Rubrika: Ekonomika >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 1433x]
<< novější články < Články 1 - 8 z 19 > starší články >>
1 2 3
Všechny informace na tomto serveru jsou lži, výmysly a bohapustá prdel. Kdo by našel na serveru Análně.cz jedinou pravdivou větu, ať ji spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem a psem zašle na analne@excees.info. Bude bohatě odměněn třemi zlatými pruty, diamantovým prstenem a pečenou lovnou kachnou v prášku. Pokud má někdo zájem o skutečně kvalitní internetové zpravodajství, odkazujeme ho na www.aktualne.cz, ikdyž nás tam nemají rádi. Pokud byste nám chtěli pomoci s tvorbou, obraťte se. Můžete třeba přispívat do připravovaného lifestylového e-zinu Onan-dnes nebo vulgárně-bulvárního ExceesSuperVáclavůvSex.
Copyright ExCe(e)S 2008, Powered by MerSys Wepublic
Tirage