análně.cz
Vyhledat:
Nebojíme se Vám lhát!
(Redakce Análně.cz)


Nejčtenější za poslední kvartál:
Nejméně čtené (póvl):
Právě se děje:
1.6.13 v 20:52:
(vy/liz) V Istanbulu propukly bujaré oslavy plzeňského titulu. Podle všeho se jedná o gentlemanskou reakci na vítězný duel místního Fenerbahce s Viktorií v letošním poháru UEFA.

4.3.13 v 14:31:
Česká štafeta na 16 x 401,2 metrů překážek si odváží z halového mistrovství Evropy v obstrukcích několik třetích a čtvrtých míst a jednu diskvalifikaci, když český atlet Sadlák obvinil hlavního rozhodčího, že je kolík.(skol)

16.2.13 v 19:05:
Prezident Václav Klaus se dnes v Novém městě na Moravě zúčastnil světového šampionátu v nemelodickém pískání. Diváci na jeho přítomnost nadšeně reagovali spontánním během na lyžích. Druhou složku biatlonu naštěstí vynechali.

14.2.13 v 18:53:
Editor zpravodajství televize NOVA Roman Pistorius zastřelil omylem v noci na dnešek ve své luxusní vile na předměstí Pretorie Svatého Valentýna. Spletl si ho údajně se svou dlouhodobou manželkou. Svaz bulvárních novinářů se k věci zatím nevyjádřil, vyjádřil pouze soustrast katolické církvi. Rumunská Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje odebrání licence České televizi, protože stvořila monstrum. (skol)

29.1.13 v 21:36:
SPORT: Izraelský reprezentant Jitschak Šlomo dojel v Kitzbühelu druhý v superobřím šalomu mužů. Gratulujeme! (skol)

25.1.13 v 17:08:
Hlasy doposud volících prominentních osobností jsou neplatné. Po lapsu Karla Schwarzenberga, který vhodil do urny svůj občanský průkaz a obálkou se pokusil o půl hodiny později platit v restauraci v nedaleké Sýkořici v domnění, že jde o stravenku, se lépe nevedlo ani jiným. Václav Klaus přes proklamovanou podporu Zemanovi nakonec neodolal a vhodil lístek s vlastním jménem a věnováním. Miloš Zeman sice vhodil lístek v platné obálce a dokonce s vlastním jménem, doplnil ho však několika tak povedenými bonmoty, že došlo k samovznícení volební urny. Událost budeme dále sledovat z bezpečného povzdálí. (skol)

9.1.13 v 18:36:
Amnestovaný Jindřich Q. opilý nenávistnou mediální kampaní proti hlavě státu se pokusil dnes v dopoledních hodinách provést atentát na Václava Klause. Povedlo se mu dokonce přiblížit do těsné blízkosti prezidenta, v osudný okamžik se mu ovšem zasekla spoušť u bublifuku. Připravujeme podrobnosti. (skol)

Všechny krátké zprávy


Nejlépe hodnocené články:

Tips'n links za poloviční cenu!

Děkujeme za vizuální obsah vyze a
MOJEFOTO.NET
WIKIMEDIA COMMONS
Licence
Tato stránka zneužívá licence Creative Commons - obsah tohoto serveru se může šířit infekčně nebo dokonce vzduchem.

Creative Commons License

Análně.cz by ExCe(e)S is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

publikováno 2.8.2010, 15:18
Rozlišení některých současných webových prezentací od sebe navzájem je opravdu obtížné. Pomoci začínajícím uživatelům i pokročilejším lamám v době krize by měl projekt Krystalová lupa. Soutěž známá před zdražením broušeného skla také jako Křišťálová lupa si klade za cíl nebo možná o něco málo blíže zjistit, které webové stránky jsou v rámci českého Internetu co možná nejblíže průměru jak po stránce obsahové, tak všech ostatních.
Rubrika: Kultura >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 28x]
Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Kviff_40.jpg
publikováno 13.7.2010, 09:57
Karlovy Vary opět žijí svým poklidným tempem. Letošní jubilejní 45. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary v sobotu 10. července zakončil jeho prezident Jiří Bartoška a společně s Markem Ebenem a jeho bratrem Kryštofem pozval profesionální i nadšené matematiky na příští 46. ročník, který v lázeňském městě začne 1. července 2011.
Rubrika: Kultura >
Vložil Eugen Š. Mach, celý článek ... [komentováno 2578x]
Po-seriál
publikováno 14.10.2009, 10:25
Již tak dosti prizmatická TV Prizma dnes oznámila uvedení nového formátu na televizní obrazovky. Jak nám obdeník Spajz s ohledem na jiné znoje sdělil, jedná se doslova o revoluci v polistopadovém televizním vysílání. Marketingový color-ředitel TV Prizma Ludvík Otománek byl již sdílnější. Na přímou otázku: „Co od toho tedy můžeme čekat?", odpověděl po krátkém čekání rovněž zpříma a od srdce: „HoHoHooodně zajímavou reality show, ale více vrámci utajení opravdu, ale opravdu nemůůůůůžem prozradit".
Rubrika: Kultura >
Vložil Sosta DJ, celý článek ... [komentováno 30x]
Zdroj: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Miminka_Davida_%C4%8Cern%C3%A9ho.jpg ,  GNU Free Documentation License, Version 1.2
publikováno 14.1.2009, 12:25
Výtvarník a umělec David Černý po kontroverzních reakcích na neméně kontroverzní dílo Entropa visící v Bruselu NIKDY NEPOSKYTL našemu serveru rozhovor, ve kterém vysvětluje své postoje k hospodářskému vývoji v Ujgursku a také proč se umění v jeho pojetí setkává s tolikerým nepochopením.
Rubrika: Kultura >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 26x]
Zdroj http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Dr_Jekyll_and_Mr_Hyde_poster.png
publikováno 12.11.2008, 14:41

Prohlášení odstupujícího hejtmana ostře dementoval nově vznikající soubor Středočeské státní operety v Brandýse, který připravuje nastudování prvního posmrtného muzikálu Karla Svobody pod názvem „Doktor Jekyll a pan Rath". Podle barevného ladění rekvizit a oslovených kritiků poteče hodně krve.

Rubrika: Kultura >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 1728x]
publikováno 23.5.2008, 01:26
Ve včerejším semifinále vystoupilo osmadvacet živých racků, pět lovných kachen a nepočítaně nahých zpěvaček, což byl jeden z mála důvodů, proč Análně.cz celou soutěž sleduje. Českou republiku reprezentovala svatá Tereza, která roznožkou vytvořila rekord můstku.
Rubrika: Kultura >
Vložil Miroslav Zvolský, celý článek ... [komentováno 18x]
Vítejte na jedničce!
publikováno 30.4.2008, 01:53
V připravovaném programovém schématu české televize dojde od 21. srpna v upomínku na tragické události před čtyřiceti lety k zásadním změnám. „Některé pořady opustíme, jiné rozpustíme, ovšem valnou většinu sloučíme," oznámil šéfdirigent Jiří Janáček v rozpustilé náladě. Ranní studio 69 se sloučí s tematicky podobnou Všechnopárty, Co týden vzal bude vysílán jako pokračování série o Malé čarodějnici, sloučeni budou Pat, Mat, Bludiště a AZ kvíz v novém soutěžním pořadu „Kdo je větší dřevo".
Snipes ve filmu Blade II - zdroj New Line Cinema
publikováno 26.4.2008, 21:30
Populárního amerického herce známého z filmů, ve kterých hrál, poslala porota z parna kalifornských studií do chládku oregonské věznice. Soud mu klade za vinu únik moči, přestože odborníci se shodují, že pravou příčinou je, že federálnímu rozpočtu z jeho zisků uniklo moč peněz.
Rubrika: Kultura >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 29x]
<< novější články < Články 1 - 8 z 15 > starší články >>
1 2
Všechny informace na tomto serveru jsou lži, výmysly a bohapustá prdel. Kdo by našel na serveru Análně.cz jedinou pravdivou větu, ať ji spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem a psem zašle na analne@excees.info. Bude bohatě odměněn třemi zlatými pruty, diamantovým prstenem a pečenou lovnou kachnou v prášku. Pokud má někdo zájem o skutečně kvalitní internetové zpravodajství, odkazujeme ho na www.aktualne.cz, ikdyž nás tam nemají rádi. Pokud byste nám chtěli pomoci s tvorbou, obraťte se. Můžete třeba přispívat do připravovaného lifestylového e-zinu Onan-dnes nebo vulgárně-bulvárního ExceesSuperVáclavůvSex.
Copyright ExCe(e)S 2008, Powered by MerSys Wepublic
Tirage