análně.cz
Vyhledat:
"Pohlédl jsem jednoho jitra z okna a ... byl tam. Krahujec."
(Miroslav Tyrš)


Nejčtenější za poslední kvartál:
Nejméně čtené (póvl):
Právě se děje:
1.6.13 v 20:52:
(vy/liz) V Istanbulu propukly bujaré oslavy plzeňského titulu. Podle všeho se jedná o gentlemanskou reakci na vítězný duel místního Fenerbahce s Viktorií v letošním poháru UEFA.

4.3.13 v 14:31:
Česká štafeta na 16 x 401,2 metrů překážek si odváží z halového mistrovství Evropy v obstrukcích několik třetích a čtvrtých míst a jednu diskvalifikaci, když český atlet Sadlák obvinil hlavního rozhodčího, že je kolík.(skol)

16.2.13 v 19:05:
Prezident Václav Klaus se dnes v Novém městě na Moravě zúčastnil světového šampionátu v nemelodickém pískání. Diváci na jeho přítomnost nadšeně reagovali spontánním během na lyžích. Druhou složku biatlonu naštěstí vynechali.

14.2.13 v 18:53:
Editor zpravodajství televize NOVA Roman Pistorius zastřelil omylem v noci na dnešek ve své luxusní vile na předměstí Pretorie Svatého Valentýna. Spletl si ho údajně se svou dlouhodobou manželkou. Svaz bulvárních novinářů se k věci zatím nevyjádřil, vyjádřil pouze soustrast katolické církvi. Rumunská Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zvažuje odebrání licence České televizi, protože stvořila monstrum. (skol)

29.1.13 v 21:36:
SPORT: Izraelský reprezentant Jitschak Šlomo dojel v Kitzbühelu druhý v superobřím šalomu mužů. Gratulujeme! (skol)

25.1.13 v 17:08:
Hlasy doposud volících prominentních osobností jsou neplatné. Po lapsu Karla Schwarzenberga, který vhodil do urny svůj občanský průkaz a obálkou se pokusil o půl hodiny později platit v restauraci v nedaleké Sýkořici v domnění, že jde o stravenku, se lépe nevedlo ani jiným. Václav Klaus přes proklamovanou podporu Zemanovi nakonec neodolal a vhodil lístek s vlastním jménem a věnováním. Miloš Zeman sice vhodil lístek v platné obálce a dokonce s vlastním jménem, doplnil ho však několika tak povedenými bonmoty, že došlo k samovznícení volební urny. Událost budeme dále sledovat z bezpečného povzdálí. (skol)

9.1.13 v 18:36:
Amnestovaný Jindřich Q. opilý nenávistnou mediální kampaní proti hlavě státu se pokusil dnes v dopoledních hodinách provést atentát na Václava Klause. Povedlo se mu dokonce přiblížit do těsné blízkosti prezidenta, v osudný okamžik se mu ovšem zasekla spoušť u bublifuku. Připravujeme podrobnosti. (skol)

Všechny krátké zprávy


Nejlépe hodnocené články:

Tips'n links za poloviční cenu!

Děkujeme za vizuální obsah vyze a
MOJEFOTO.NET
WIKIMEDIA COMMONS
Licence
Tato stránka zneužívá licence Creative Commons - obsah tohoto serveru se může šířit infekčně nebo dokonce vzduchem.

Creative Commons License

Análně.cz by ExCe(e)S is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.

Děkujeme za Váš hlas v anketě! Důvěru v nás kladenou zklameme.

Nejnovější zprávy

Ministerstvo pro nezájem zrušilo Pardubice

Poslední dochovaná fotografie pardubického nádraží
publikováno 7.7.2015, 08:52

(vy/liz) Ministeryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová dnes vyhlásila zrušení drtivé většiny Pardubic pro flagrantní nezájem kohokoliv zúčastněného. Jediným pozůstatkem kdysi krajského města nově zůstává pardubické letiště. Na něm totiž zrovna přistával pravidelný vnitrostátní let PCE32 z nedalekých Lázní Bohdaneč a zrušení letiště by si v tu chvíli vyžádalo přelet do Prahy, na což stroj neměl ani palivo, ani odvahu.

Rubrika: Domácí >
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 1338x]

Ruští vyšetřovatelé se kloní k možnosti, že Boris Němcov spáchal sebevraždu

Wikimedia http://commons.wikimedia.org/wiki/File:US_Navy_090327-N-8283S-006_Gunner%27s_Mate_3rd_Class_Erik_Brown,_from_Coco_Beach,_Fla.,_uses_a_brush_to_remove_carbon_build-up_from_a_9mm_M9_Beretta_service_pistol_after_a_small_arms_live-fire_exercise_aboard_the_amphibious_assau.jpg?uselang=cs
publikováno 4.3.2015, 16:31
Vyšetřování smrti ruského alespoň trochu opozičního politika Borise Němcova získalo nečekaný směr. Jak uvedlo v pondělí ráno moskevské státní zastupitelství, nejpravděpodobnější variantou je v tuto chvíli možnost, že si Němcov smrtelná zranění způsobil sám. Není jen známo, zda jednal vědomě.
Rubrika: Zahraničí > Sibiř >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 1085x]

ŠOK: Českou hokejovou reprezentaci bude trénovat Schwarzenberg!

publikováno 25.2.2014, 20:34

(vy/liz) Po včerejší krátkovlnné rezignaci trenéra Hadamczika se na nového lídra české střídačky čekalo výrazně kratší dobu, než se čekalo. Novým lodivodem českého týmu byl překvapivě zvolen bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Vedení českého svazu momentálně shání houpací křeslo, které by se vešlo na hokejovou střídačku.

Rubrika: Sport >
Vložil Martin J. Svetlík, celý článek ... [komentováno 1057x]

Michal Hašek jedná o nové vládě s Jiřím Bělohlávkem. Filharmonici mluví o puči.

publikováno 28.10.2013, 18:23
Bezprostředně po oznámení konečných výsledků voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky zahájila vítězná ČSSD jednání o sestavení nové vlády. V Rudolfinu se Michal Hašek sešel nečekaně nejprve s Jiřím Bělohrádkem, proti čemuž se jednohlasně postavili zástupci Sobotkova křídla SPOZ. Podle Vratislava Mynáře, který je se stavem koaličních jednání obeznámen předem, bude Bělohrádkovi nabídnut post ministra zemědělství.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 773x]

Petr Kott zůstává ve vazbě jako pojistka

Zdroj http://en.wikipedia.org/wiki/File:Tektronixoscilloscope442backfuse-ccbysawikipedia.jpg
publikováno 27.9.2013, 16:38
Bývalý politik Petr „Karel" Kott, který je jedním z obviněných v úplatkářské aféře kolem bývaleho hejtmana Davidha Rata, odmítl nabídku státního zastupitelství na propuštění z vazby. Překvapivý krok obviněného vysvětluje obhajoba klientovou morální silou a vnímáním potřeby, aby zůstal.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 728x]

Michal Hašek navrhl přejmenování Letiště Václava Havla

publikováno 8.8.2013, 17:00
Podle předsedy Asociace krajů České republiky by nový název ruzyňského vzdušného přístavu měl znít „Letiště Miloše Zemana". Hašek tvrdí, že nejen fyzická, ale i státnická velikost současného prezidenta je oproti Havlovi nepoměrně větší. Reakci pravicových stran se bohužel nepodařilo získat, ani věrohodné zprávy o jejich existenci v ČR.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 818x]

Čínské filmové studio natočí pro ČT pokračování pohádek o Krtečkovi

publikováno 7.8.2013, 13:45
Podle vyjádření známého komika a současného ředitele České televize Josefa Dvořáka bude dětský kanál ČT Déčko od října vysílat každý den tři až čtyři epizody animovaného seriálu O Krtečkovi z nové série chystané v Shanghai Animation Studios Ltd.
Rubrika: Zahraničí > Sibiř >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 1292x]

Křeslo ministra financí v nové vládě získala Jiřina Bohdalová

Zdroj obrázku: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Bechyn%C4%9B,_Z%C3%A1%C5%99e%C4%8D%C3%AD,_popelnice_s_K%C5%99em%C3%ADlkem_a_Vochom%C5%AFrkou_(01).jpg
publikováno 5.7.2013, 20:23
Jiřina Bohdalová dnes odpoledne nečekaně přijala křeslo ministra financí v budoucí vládě Jiřího Rusnoka. Redakci Análně.cz to nezávisle na sobě potvrdili Miroslav Šlouf a Karel Srba. Stalo se tak poté, co řízení tohoto ministerstva odmítlo v krátké době několik členů představenstva společnosti Rosatom, dva houslisté České filharmonie a ve finále třetí věty dokonce i Alena Hanáková.
Rubrika: Domácí >
Vložil Jiří Skalický, celý článek ... [komentováno 437x]


<< novější články < Strana 1 > starší články >>

Aleš Hušák si v polovině července 2011 založil sázkovou kancelář. Jeho nová číselná loterie by se měla jmenovat...

509 hlasů
179 hlasů
227 hlasů
177 hlasů
162 hlasů
181 hlasů
186 hlasů
176 hlasů
184 hlasů
Celkem hlasovalo 1981 respondentů.
Zobrazit výsledky předchozích anket

Všechny informace na tomto serveru jsou lži, výmysly a bohapustá prdel. Kdo by našel na serveru Análně.cz jedinou pravdivou větu, ať ji spolu se svým jménem, adresou, telefonním číslem a psem zašle na analne@excees.info. Bude bohatě odměněn třemi zlatými pruty, diamantovým prstenem a pečenou lovnou kachnou v prášku. Pokud má někdo zájem o skutečně kvalitní internetové zpravodajství, odkazujeme ho na www.aktualne.cz, ikdyž nás tam nemají rádi. Pokud byste nám chtěli pomoci s tvorbou, obraťte se. Můžete třeba přispívat do připravovaného lifestylového e-zinu Onan-dnes nebo vulgárně-bulvárního ExceesSuperVáclavůvSex.
Copyright ExCe(e)S 2008, Powered by MerSys Wepublic
Tirage